Платныя паслугі - Гімназія №4 г. Мінска

Платныя паслугі

Лицевые счета для расчетов за сентябрь

Информация для оплаты платных услуг

 

Государственное учреждение образования «Гимназия №4 г. Минска»

220017,  г. Минск, ул. Кунцевщина, 18.

Расчетный счет: BY84 AKBB 3632 0000 0002 9510 0000

В филиале №510 ОАО «АСБ Беларусбанк», ул. Куйбышева, 18

БИК – АКВВ BY21510

УНП 190891849

ОКПО 377431965000

                                                                                   

 

ГРАФІК РАБОТЫ ПЛАТНЫХ ГУРТКОЎ на  2017-2018 н.г.

 

П.І.І.

Назва кружка

клас

Час правядзення

кабінет

1

Краўцова Н.П.

“Элементы логікі”

Панядзелак

13.45-14.30

115

2

Краўцова Н.П.

“Элементы логікі”

Чацвер

13.45-14.30

115

3

Якубовіч С.В.

“Язык родной, дружи со мной”

Панядзелак

13.45-14.30

126

4

Якубовіч С.В.

“Матэматычная вяселка”

Серада

13.45-14.30

126

5

Чарнухіна Н.Я.

“Матэматычная вяселка”

Чацвер

13.45-14.30

127

6

Чарнухіна Н.Я.

“Язык родной, дружи со мной”

Серада

13.45-14.30

127

7

Неупокоева І.У.

“Язык родной, дружи со мной”

Панядзелак

13.45-14.30

241

8

Неупокоева І.У.

“Язык родной, дружи со мной”

Серада

13.45-14.30

241

9

Дайлид А.І.

“Речевой этикет”

Серада

12.45-13.30

246

10

Дайлид А.І.   

“Падарожжа ў краіну займальнай матэматыцы”

Пятніца

14.00-14.45

246

11

Пасталацій М.С.

 

“Развіваючыя лагічныя задачы”

Панядзелак

13.45-14.30

119

12

Пасталацій М.С.

 

“ Язык родной, дружи со мной ”

Аўторак

13.30-14.45

119

13

Хадакоўская К.П.

“Речевой этикет”

Чацвер

12.45-13.30

247

14

Хадакоўская К.П.

“Беларускае красамоўства”

Аўторак

13.45-14.30

247

15

Шпак А.У.

“Беларускае красамоўства”

Аўторак

13.45-14.30

234

16

Шпак А.У.

“Падарожжа ў краіну займальнай матэматыцы”

Серада

13.45-14.30

234

17

Букоўская Н.Т.

“Рашэнне тэкставых задач”

Чацвер

12.45-13.30

235

18

Дзержановіч С.У.

“Язык родной, дружи со мной”

Панядзелак

12.45-13.30

132

19

Дзержановіч С.У.

“Рашэнне тэкставых задач”

Аўторак 

12.45-13.30

132

20

Карабун Н.М.

“Рашэнне тэкставых задач”

Панядзелак

13.45-14.30

232

21

Карабун Н.М.

“Язык родной, дружи со мной”

Серада

14.45-15.30

232

22

Абакунчык Т.В.

“Элементы логікі”

Панядзелак

12.45-13.30

245

23

Мілько Т.А.

“Happy English”

4-е

Чацвег

13.45-14.30

139

24

Вінаградава А.В.

 

“Magic English”

4-е

Чацвег

13.45-14.30

335

25

Зелянко М.М.

“Займальная граматыка”

3-е

Чацвер12.45-13.30

311

26

Карабун Н.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Аўторак 13.45-14.30

Чацвег 13.45-14.30

232

27

Карабун Н.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Серада 113.45-14.30

Пятніца 13.45-14.30

232

28

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак16.00-16.35

Чацвер 16.00-16.35

139

29

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак16.45-17.20

Чацвер 16.45-17.20

139

30

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Аўторак 16.00-16.35

Пятніца 16.00-16.35

139

31

Суркова М.А./

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Аўторак 16.45-17.20

пятніца 16.45-17.20

139

32

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак16.00-16.35

Чацвер 16.00-16.35

235

33

Суркова М.А.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 13.45-14.30

Пятніца 13.45-14.30

328

34

Суркова М.А. /

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Аўторак 14.45-15.30

Пятніца 14.45-15.30

139

35

Суркова М.А./

Салтанава Д.М.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 14.45-15.30

Аўторак 13.45-14.30

247

36

Чаховіч Н.С.

 

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак16.00-16.35

Пятніца  16.00-16.35

 

37

Пінчук В.П.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак16.45-17.20

Пятніца 16.45-17.20

 

38

Пінчук В.П.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 16.00-16.35

Пятніца 16.00-16.35

 

39

Чаховіч Н.С.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 16.45-17.20

Пятніца  16.45-17.20

 

40

Чаховіч Н.С.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 15.00-15.45

Пятніца  15.00-15.45

 

41

Пінчук В.П.

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

Панядзелак 15.00-15.45

Пятніца  15.00-15.45

 

42

Медушэўская Л.А.

“Індывідуальныя заняткі па музыцы”

 

Панядзелак 16.20-17.05

Пятніца 18.40-19.20

245

43

Белова М.І.

“Індывідуальныя заняткі па музыцы”

Аўторак 15.20-16.05

247

44

Каляда Н.А.

“Індывідуальныя заняткі па музыцы”

Пятніца 15.20-16.05

127

45

Цільцін Я.А.

“Індывідуальныя заняткі па музыцы”

Панядзелак 15.20-16.05

Пятніца 16.10-16.45

336

46

Занык Я.А.

“Футбол”

1-4-е

Субота

 9.00-10.30

227

47

Арцюшэўскі С.С.

“Спартыўнае арэнтаванне”

 

 

 

48

Бронава І.У.

“Камінікатыўная граматыка “

5-е

Субота

10.00-10.45

223

49

Бронава І.У.

“Камінікатыўная граматыка “

5-е

Субота

11.00-11.45

223

50

Ганкевіч І.Г.

“Камінікатыўная граматыка “

9-е

Панядзелак

14.45-15.30

313

51

Ганкевіч І.Г.

“Культура моўных зносін”

7-е

Серада

14.45-15.30

313

52

Шыдлоўская Г.Ю.

“Камінікатыўная граматыка “

8-е

Чацвер

7.30-8.15

314

53

Салтанава Д.М.

“Мастацкае чытанне і драматызацыя”

2-5

 

139

54

Паніч А.У.

“Мастацкае чытанне і драматызацыя”

6-е

Пятніца

14.45-15.30

204

55

Русак Н.Р.

“Мастацкае чытанне і драматызацыя”

6-е

Серада

14.45-15.30

324

56

Вайніловіч Н.А.

“Польская мова”

6-7-е

Субота

10.00-10.45

314

57

Вайніловіч Н.А.

“Польская мова”

3-е

Субота

11.00-11.45

314

58

Вайніловіч Н.А.

“Польская мова”

2-е

Субота

12.00-12.45

314

59

Вайніловіч Н.А.

“Польская мова”

9-е

Субота

13.00-13.45

314

60

Кірпа Л.А.

“Погружаемся в интересный мир образования слов”

6-е

Пятніца

14.45-15.30

339

61

Талкачова Л.Г.

“Алгебра вучыць разважаць”

7а,б,в

Панядзелак

14.45-15.30

202

62

Талкачова Л.Г.

“Алгебра вучыць разважаць”

7а,б,в

Панядзелак

7.30-8.15

202

63

Яноўская І.Л.

“Алгебра вучыць разважаць”

8б,в,г

Панядзелак

7.30-8.15

303

64

Яноўская І.Л.

“Алгебра вучыць разважаць”

Аўторак

7.30-8.15

303

65

Яноўская І.Л.

“Алгебра вучыць разважаць”

Чацвер

7.30-8.15

303

66

Войцик Т.М.

“Падрыхтощка да экзамена”

9а.в

Субота

12.00-12.45

331

67

Фядулава Н.В.

“Падрыхтоўка да ЦТ па матэматыцы”

10-е

Субота

11.00-11.45

201

68

Сідарэнка Т.А.

“Особенности русской орфографии” 

9а.б.в.г

Панядзелак

7.30-8.15

340

69

Бажэнава І.Г.

“Акварэль”

1-е

Панядзелак

12.30-13.05

123

70

Бажэнава І.Г.

“Акварэль”

2-4-е

Аўторак

13.45-14.30

123

71

Бажэнава І.Г.

“Акварэль”

1-е

Серада

12.30-13.05

123

72

Бажэнава І.Г.

“Акварэль”

2-4-е

Субота

12.00-12.45

123

73

Дайлід А.І.

“Буслік” 1 група

 

Серада

18.00

246

74

Русак Н.Г.

“Англійскі ў “Бусліку” 1 група

 

Субота

9.00

119

75

Бажэнава І.Г.

“Акварэль у “Бусліку” 1 група

 

Субота

9.40

123

76

Кузьмініч Л.А.

“Музыка ў “Бусліку” 1 група

 

Субота

9.40

233

77

Пасталацій М.С.

“Буслік” 2 група

 

Пятніца

18.00

119

78

Русак Н.Г.

“Англійскі ў “Бусліку” 2 група

 

Субота

9.40

119

79

Бажэнава І.Г.

“Акварэль у “Бусліку” 2 група

 

Субота

9.00

123

80

Кузьмініч Л.А.

“Музыка ў “Бусліку” 3 група

 

Субота

9.00

233

81

Шпак А.У.

“Буслік” 3 група

 

Чацвер

18.00

234

82

Русак Н.Г.

“Англійскі ў “Бусліку” 3група

 

Субота

10.20

119

83

Бажэнава І.Г.

“Акварэль у “Бусліку” 3 група

 

Субота

11.00

123

84

Кузьмініч Л.А.

“Музыка ў “Бусліку” 3 група

 

Субота

10.20

233

85

Барташук Т.Э.

“Вяселыя галасы”

1-е

Серада

12.30-13.05

325

86

Барысенка С.Г.

“Дамісолька”

1-е

Чацвер

16.10-16.45

335

87

Паркалава Ю.Я.

“Занимательная грамматика”

7-е

Пятніца

14.45-15.30

203

88

Лазоўская М.А.

“Падрыхтоўка да ЦТ па беларускай мове”

11-е

Субота

11.00-11.45

220

89

Кутас С.У.

“Культура речи”

10-е

Панядзелак

15.30-16.15

340

90

Сабалеўская С.А.

“Матэматычная вяселка”

Пятніца

12.30-13.05

112

91

Макейчык Т.Л.

“Матэматычная вяселка”

Пятніца

12.30-13.05

248

92

Гуляшова Н.А.

“Язык родной, дружи со мной”

Панядзелак

12.30-13.05

128

93

Шылько В.У.

“Язык родной, дружи со мной”

Панядзелак

12.30-13.05

131

94

Карабун Н.М.

“Буслік” 4 група

 

Панядзелак

18.00

323

95

Русак Н.Г.

“Англійскі ў “Бусліку” 4 група

 

Субота

11.00

119

96

Бажэнава І.Г.

“Акварэль у “Бусліку” 4 група

 

Субота

10.20

123

97

Кузьмініч Л.А.

“Буслік” 4 група

 

11.00

233