Школа ранняга развіцця "Буслік" - Гімназія №4 г. Мінска
Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Школа ранняга развіцця "Буслік"

ШРР “Буслік”

Група 1

Настаўнік: Краўцова Наталля Пятроўна

1. 

 Бачыла Маргарыта Аляксандраўна

2. 

 Валынчук Марыя Валянцінаўна

3.

 Калякіна Кіра Юр’еўна

4. 

 Капцэвіч Арсеній Андрэевіч

5. 

 Лук’янчук Дарына Дзмітрыеўна

6. 

 Лук’янчук Паліна Дзмітрыеўна

7. 

 Марадзі Армін

8. 

 Марусіч Валерыя Сяргееўна

 9.

 Орсіч Соф’я Анатольеўна

 10.

 Сацюк Валерыя Ігараўна

11. 

 Сянкевіч Аляксандр Уладзіміравіч

 12.

 Усік Вера Аляксееўна

Дзень тыдня

Назва заняткаў

Час

Кабінет

П.І.І. настаўніка

Серада

 

 Займальная беларуская мова

18.00-18.30

115

 Краўцова Наталля Пятроўна

 

 Вучымся лічыць і разважаць

18.40-19.10

Цікавы свет вакол нас

19.20-19.50

Субота

Першыя крокі ў свет англійскай мовы

9.00-

9.30

139

Русак Наталля Георгіеўна

У свеце прыгажосці (вучымся маляваць)

9.40-

10.10

123

Бажэнава Іна Генадзьеўна

ШРР “Буслік”

Група 2

Настаўнік: Чарнухіна Наталля Яўгенаўна

1. 

Бакей Надзея Дзмітрыеўна

 2.

 Вярцінская Анастасія Аляксандраўна

 3.

 Гілеўская Арына Алегаўна

4. 

 Дыдо Дзмітрый Уладзіміравіч

 5.

 Кажамяка Дзіяна Дзмітрыеўна

6. 

 Кёся Аляксандра Валер’еўна

7.

 Лукашэнец Эмілія Сяргееўна

8. 

 Найдзёнаў Сямён Паўлавіч

9.

 Пацыенка Дзіяна Аляксандраўна

10. 

 Таран Ціхан Дзмітрыевіч

11. 

 Халіманкова Арына Дзянісаўна

Дзень тыдня

Назва заняткаў

Час

Кабінет

П.І.І. настаўніка

Аўторак

 Займальная беларуская мова

18.00-18.30

127

 Чарнухіна Наталля Яўгенаўна

 Вучымся лічыць і разважаць

18.40-19.10

Цікавы свет вакол нас

19.20-19.50

Субота

У свеце прыгажосці (вучымся маляваць)

9.00-

9.30

123

Бажэнава Іна Генадзьеўна

Першыя крокі ў свет англійскай мовы

9.40-

10.10

139

Русак Наталля Георгіеўна

ШРР “Буслік”

Група 3

Настаўнік: Неупакоева Іна Уладзіміраўна

 

 1.

 Аброськіна Ганна Яўгенаўна

 2.

 Бедункевіч Лізавета Яўгенаўна

 3.

 Веко Дзям’ян Міхайлавіч

 4.

 Гурыновіч Ягор Вячаслававіч

 5.

 Дамарад Адрыян Аляксандравіч

 6.

 Караткевіч Мілана Дзмітрыеўна

 7.

 Карміна Алеся Аляксееўна

 8.

 Каролік Кацярына Дзмітрыеўна

 9.

 Кміт Яраслава Дзмітрыеўна

 10

 Кочык Багдан Канстанцінавіч

Дзень тыдня

Назва заняткаў

Час

Кабінет

П.І.І. настаўніка

Чацвер

 

 Займальная беларуская мова

18.00-18.30

241

 Неупакоева Іна Уладзіміраўна

 Вучымся лічыць і разважаць

18.40-19.10

Цікавы свет вакол нас

19.20-19.50

Субота

Першыя крокі ў свет англійскай мовы

10.20-

10.50

139

Русак Наталля Георгіеўна

У свеце прыгажосці (вучымся маляваць)

11.00-

11.30

123

Бажэнава Іна Генадзьеўна

ШРР “Буслік”

Група 4

Настаўнік: Шылько Вольга Уладзіміраўна

 

 1.

 Барысевіч Ягор Валер’евіч

2. 

 Кошаль Надзея Аляксандраўна

3. 

 Лабаза Ірына Юр’еўна

 4.

 Манкевіч Дзмітрый Сяргеевіч

5. 

 Маўчанскі Мар’ян Кірылавіч

6. 

 Мурманцава Марыя Ільінічна

7. 

 Пасека Алеся Яўгенаўна

 8.

 Салановіч Ніна Андрэеўна

9.

 Труш Кацярына Вітальеўна

Дзень тыдня

Назва заняткаў

Час

Кабінет

П.І.І. настаўніка

Серада

 

 Займальная беларуская мова

18.00-18.30

131

 Шылько Вольга Уладзіміраўна

 Вучымся лічыць і разважаць

18.40-19.10

Цікавы свет вакол нас

19.20-19.50

Субота

У свеце прыгажосці (вучымся маляваць)

10.20-

10.50

123

Бажэнава Іна Генадзьеўна

Першыя крокі ў свет англійскай мовы

11.00-

11.30

139

Русак Наталля Георгіеўна